Print Friendly and PDF Гербициды Укравит

АГЕНТ, СЕ® Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи

АГЕНТ, СЕ®

АГРОСТАР, РК® Селективний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових та інших сільськогосподарських культур, луків та пасовищ.

АГРОСТАР, РК®

АМІСОЛЬ, РК® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення дводольних видів бур’янів у посівах зернових культур.

АМИСОЛЬ, РК®

АНТИПИРІЙ, КЕ® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах ріпаку, картоплі, сої та гірчиці.

АНТИПЫРЕЙ, КЕ®

АНТИСАПА, ВГ® Високоефективний системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та злакових видів бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

АНТИСАПА, ВГ®

АНТИСАПА, КС®новинка Високоефективний системний гербіцид у зручній препаративній формі для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

АНТИСАПА ЛИКВИД, КС®

АНТИБУР’ЯН® Системний гербіцид суцільної дії для знищення однорічних та багаторічних бур’янів на полях після збирання врожаю, а також на парах та землях несільськогосподарського призначення.

АНТИБУРЬЯН®

ВАРЯГ, КС® Грунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику.

ВАРЯГ, КС®

ВАРЯГ ТРІО, СЕ® Новітній гербіцид проти комплексу бур'янів у посівах кукурудзи.

ВАРЯГ ТРИО, СЕ®

ВІТАЛАЙТ, РК™ Інноваційний післясходовий гербіцид для повного знищення злакових та дводольних видів бур’янів у посівах соняшнику який є стійким до групи імідазолінів.

ВИТАЛАЙТ, РК™

ВІТАЛОН ЕКСПЕРТ, КЕ® Трьохкомпонентний післясходовий системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах буряків цукрових.

ВИТАЛОН ЭКСПЕРТ, КЕ®

ГЛІФОВІТ, РК® Cистемний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення багаторічних (осот, берізка, пирій тощо) та однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів.

ГЛИФОВИТ, РК®

ГЛІФОВІТ, РК® Cистемний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення багаторічних (осот, берізка, пирій тощо) та однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів.

ГЛИФОВИТ ЭКСТРА, РК®

ГОЛД СТАР, ВГ® Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах сільськогосподарських культур.

ГОЛД СТАР, ВГ®

ГОЛД СТАР ЕКСТРА®новинка Посилений двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур.

ГОЛД СТАР ЭКСТРА® новинка

ГОЛДІКС, КС® Селективний гербіцид системної дії для контролю однорічних дводольних та злакових бур’янів у посівах буряків цукрових та кормових.

ГОЛДИКС, КС®

ГОЛІАФ, РК® Системний післясходовий гербіцид для очищення полів від однорічних та багаторічних дводольних, в т.ч. коренепаросткових бур’янів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.

ГОЛИАФ, РК®

ДАТОНІТ ГОЛД, КЕ® Ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії для захисту посівів сільськогосподарських культур від однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів.

ДАТОНИТ ГОЛД, КЕ®

ДИВО, ВГ® Післясходовий гербіцид широкого спектру дії для захисту зернових колосових культур від однорічних та багаторічних дводольних бур’янів.

ДИВО, ВГ®

ДИВО Н, РК® Післясходовий гербіцид широкого спектру дії для захисту зернових колосових культур та кукурудзи від однорічних та багаторічних дводольних бур’янів.

ДИВО Н, РК®

ЗЕРНОВІЙ, ЕВ® Високоселективний гербіцид системної дії для післясходової обробки посівів зернових (ярих, озимих) проти широкого спектру однорічних злакових видів бур’янів.

ЗЕРНОВИЙ, ЕВ®

ЕКЗІТ, ВГ® Системний післясходовий гербіцид для надійного контролю однорічних та багаторічних дводольних бур,янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур.

ЭКЗИТ, ВГ®

КВІН СТАР МАКС, КЕ® Cелективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах багатьох сільськогосподарських культур.

КВИН СТАР МАКС, КЕ®

КВІН СТАР, КЕ® Cелективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних та багаторічних злакових видів бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

КВИН СТАР, КЕ®

КОМАНДИР, КЕ Ґрунтовий системний гербіцид проти однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

КОМАНДИР, КЕ

КОРД, ЗП® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних дводольних видів бур’янів.

КОРД, ЗП®

КОРД, ЗП® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних дводольних видів бур’янів.

МАКСТАР, КЕ®

МАСТАК, РК® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних та багаторічних коренепаросткових бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д у посівах сільськогосподарських культур.

МАСТАК, РК®

МІЛАДАР, КС® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.

МИЛАДАР, КС®

МІЛАДАР ДУО, КС® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.

МИЛАДАР ДУО, КС®

МІЛАДАР КОМБІ, ВГ® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.

МИЛАДАР КОМБИ, ВГ®

МОРТАЛ, КС® Селективний гербіцид системної дії від однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах буряків цукрових.

МОРТАЛ, КС®

НАРАПС, РК® Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних (коренепаросткових) дводольних бур’янів у посівах ріпаку та гірчиці.

НАРАПС, РК®

ПАНДА, КЕ® Високоефективний ґрунтовий гербіцид для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру однорічних дводольних та злакових бур’янів.

ПАНДА, КЕ®

ПІКАДОР, РК® Високоефективний гербіцид проти злакових і однорічних дводольних бур’янів в т.ч. карантинних у посівах бобових культур.

ПИКАДОР, РК®

СЕЛЕНІТ, КЕ® Післясходовий гербіцид системної дії проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах буряків цукрових, соняшнику, картоплі.

СЕЛЕНИТ, КЕ®

СЕЛЕНІТ МАКС, КЕ®новинка Післясходовий гербіцид системної дії для повноцінного знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

СЕЛЕНИТ МАКС, КЕ®

СЕЛЕФІТ, КС® Cелективний гербіцид широкого спектру дії проти однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів.

СЕЛЕФИТ, КС®

СЕЛЕФІТ ЕКСТРА®новинка Інноваційний ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах сої.

СЕЛЕФИТ ЭКСТРА®

СТЕЛС, КЕ® Грунтовий гербіцид для захисту основних культур від широкого спектру однорічних дводольних та злакових видів бур’янів.

СТЭЛС, КЕ®

ТІВІТУС, ВГ® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи, картоплі, томатів.

ТИВИТУС, ВГ®

ТІЗЕР, КЕ® Високоефективний ґрунтовий гербіцид з високою селективністю для захисту широкого спектру сільськогосподарських культур від однорічних злакових та дводольних видів бур’янів.

ТИЗЕР, КЕ®

ТУР, КЕ® Післясходовий системний гербіцид вибіркової дії проти однорічних та багаторічних бур’янів у посівах зернових колосових культур

ТУР, КЕ®

ФЛАГМАН, РК® Селективний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах сільськогосподарських культур.

ФЛАГМАН, РК®

ФОРМУЛА, ВГ® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів у посівах зернових колосових культур, сої, кукурудзи та льону.

ФОРМУЛА, ВГ®

ХОРТУС, КЕ® Селективний ґрунтовий гербіцид для контролю однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах соняшнику, сої та кукурудзи.

ХОРТУС, КЕ®

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com