Print Friendly and PDF Инсектициды Укравит

АНТИГУСІНЬ, КС® Інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників.

АНТИГУСІНЬ, КС®

АНТИКЛІЩ МАКС, КЕ®новинка Надзвичайно потужний інсекто-акарицид контактно-системної та фумігаційної дії для захисту сільськогосподарських культур від широкого спектру шкідників.

АНТИКЛІЩ МАКС, КЕ®новинка

АНТИКЛІЩ ПРО, КЕ® Інсекто-акарицид контактної дії для захисту сільськогосподарських культур від кліщів.

АНТИКЛІЩ ПРО, КЕ®

АНТИКОЛОРАД МАКС, КС®новинка Високоефективний контактно-системний інсектицид подвійної дії проти широкого спектру шкідників з акарицидними та репелентними властивостями.

АНТИКОЛОРАД МАКС, КС®

АНТИКОЛОРАД, КС® Комбінований високоефективний контактно-системний інсектицид широкого спектру дії з акарицидними та репелентними властивостями для захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідників.

АНТИКОЛОРАД, КС®

АНТИХРУЩ ЛЮКС®новинка Новітній інсектицид та протруйник контактно-кишкової дії, який забезпечує рішення цілого комплексу проблем захисту від шкідників сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень.

АНТИХРУЩ ЛЮКС®

АЦ ЛЮКС, ЗП®  Системний інсектицид контактно-шлункової дії для контролю широкого спектру шкідників на багатьох сільськогосподарських культурах та землях несільськогосподарського призначення.

АЦ ЛЮКС, ЗП®

ДИМЕВІТ, КЕ® Високоефективний інсекто-акарицид для знищення широкого спектру шкідливих видів комах та кліщів.

ДИМЕВІТ, КЕ®

ЗАХВАТ ОЙЛ, ЕВ®  Новітній безпечний екоінсектицид та адьювант для захисту плодових культур та виноградників від цілого ряду шкідників.

ЗАХВАТ ОЙЛ, ЕВ®

ЛЮКС МАКСІ, КС®  Потужний інсектицид контактно-шлункової дії для застосування у плодових насадженнях, винограду, томатах, картоплі проти широкого спектру шкідників.

ЛЮКС МАКСІ, КС®

ПІРІМІВІТ, КЕ®  Інсекто-акарицид від широкого спектру шкідників, який забезпечує захист багатьох сільськогосподарських культур.

ПІРІМІВІТ, КЕ®

ПРОТИ КОЛОРАДА®  Високоефективний інсектицид контактно-кишкової дії для захисту овочевих культур від широкого спектру шкідливих видів комах.

ПРОТИ КОЛОРАДА®

СМЕРТЬ ЖУКАМ, ВГ®  Високоефективний інсектицид та протруйник контактно-кишкової дії для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектру шкідників.

СМЕРТЬ ЖУКАМ, ВГ®

ФАС, КЕ®  Високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії групи синтетичних піретроїдів для знищення широкого спектру комах-шкідників культурних рослин.

ФАС, КЕ®

ХЛОРПІРІВІТ-АГРО, КЕ®  Комбінований контактний інсектицид широкого спектру з чітко вираженою системною дією, акарицидними та репелентними .

ХЛОРПІРІВІТ-АГРО, КЕ®

ЦИПЕРВІТ-АГРО, КЕ®  Високоефективний піретроїдний інсектицид для знищення широкого спектру шкідників на багатьох сільськогосподарських культурах.

ЦИПЕРВІТ-АГРО, КЕ®

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com