Print Friendly and PDF ЗЕРНОВІЙ, ЕВ® Укравіт

ЗЕРНОВІЙ, ЕВ® Укравіт

ЗЕРНОВІЙ, ЕВ® Укравіт

ЗЕРНОВІЙ, ЕВ®

Високоселективний гербіцид системної дії для післясходової обробки посівів зернових (ярих, озимих) проти широкого спектру однорічних злакових видів бур’янів.

  • висока гербіцидна дія;
  • гнучкість у застосуванні завдяки розтягнутим строкам обприскування;
  • висока швидкість дії на чутливі бур’яни;
  • добра змішуваність з іншими засобами захисту рослин, що дозволяє зменшити кількість обробок;
  • завдяки наявності антидоту виключається будь-яка фітотоксичність для культурних рослин.

Діюча речовина.  Феноксапроп-П-етил, 69 г/л.

Препаративна форма. Емульсія, масло у воді

Хімічна група. Похідні арилоксифеноксипропіонової кислоти.

Сумісність. Сумісний  з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки та враховують фазу розвитку культури.

Механізм дії. Системна дія. Діюча речовина препарату швидко проникає через наземні органи рослини буряну, блокуючи процеси поділу ростових клітин.

Спектр дії. Вівсюг (види), плоскуха, метлюг звичайний, лисохвіст польовий, просовидні, мишій (види), росичка (види), тонконіг звичайний.

Культура   Норма витрати препарату, л/га Спектр дії Спосіб, час обробки  
Зернові колосові культури 0,8-1,0 Однорічні злакові бур’яни Обприскування в період вегетації бур’янів, починаючи з фази 2-го листка до кінця кущення

Максимальна кількість обробок — 1. Період очікування від  обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину — 150-250 л/га в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту

Обробку рекомендується проводити в безвітряну погоду. Відсутність дощу протягом 2 годин до і після обприскування — обов’язкова умова для отримання максимальних результатів. Оптимальні умови для застосування препарату в інтервалі температур від 10-25 °С. Оптимальна фаза розвитку бур’янів на момент обприскування: 2-3 листки. При високому ступені забур’яненості рекомендовано збільшити норму витрати до 1,2 л/га та додавати ПАР ТАНДЕМ.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний). Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт –  3 доби, для ручних –  не потребує.

Упаковка. 5 л.

Дія на полі

ЗЕРНОВІЙ, ЕВ® Укравіт

ЗЕРНОВІЙ, ЕВ® Укравіт

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com