Print Friendly and PDF Фунгіциди Укравіт

АКУЛА, КЕ® Інноваційний фунгіцид профілактичної, лікувальної та викорінюючої дії проти найширшого спектру хвороб зернових колосових культур.

АКУЛА, КЕ®

АЯКС, КС® Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії проти широкого спектру хвороб зернових колосових, буряку цукрового та сої.

АЯКС, КС®

ГАРТ, ЗП® Контактний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

ГАРТ, ЗП®

ДЕЗАРАЛ ЕКСТРА®новинка Високоефективний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту посівів зернових колосових культур від широкого спектру хвороб.

ДЕЗАРАЛ ЕКСТРА®

ДЕЗАРАЛ, КС® Системний фунгіцид та протруйник для захисту посівів сільськогосподарських культур із профілактичною та лікувальною дією проти багатьох грибкових хвороб насіння, листя, стебел і колосу.

ДЕЗАРАЛ, КС®

ДЖЕК ПОТ, КЕ® Комбінований системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту плодових та овочевих культур від борошнистої роси, парші та інших поширених хвороб.

ДЖЕК ПОТ, КЕ®

ЕНЕРГОДАР, РК™ Новітній фунгіцид із рістостимулюючими властивостями для захисту овочевих та баштанних культур від комплексу небезпечних хвороб.

ЕНЕРГОДАР, РК™

ЗАХИСНИК, КС® Фунгіцид системної дії проти широкого спектру хвороб рослин.

ЗАХИСНИК, КС®

ЗАХИСТ, ЗП® Комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту овочевих культур та винограду від комплексу хвороб.

ЗАХИСТ, ЗП®

КАПІТАЛ, КС®новинка Інноваційний трикомпонентний фунгіцид на основі стробілурину з фізіологічним ефектом для захисту посівів соняшнику та сої від широкого спектру хвороб.

КАПІТАЛ, КС®

РЕСТЛЕР, КС® Високоефективний фунгіцид та протруйник від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

РЕСТЛЕР, КС®

САМШИТ, КС® Системний фунгіцид від комплексу хвороб яблунь, персиків та виноградників.

САМШИТ, КС®

СТРАЖ, КС® Системний фунгіцид від комплексу хвороб яблунь, персиків та виноградників.

СТРАЖ, КС®

ТІ РЕКС, КЕ® Комбінований системний фунгіцид захисної та лікувальної дії для контролю хвороб зернових культур.

ТІ РЕКС, КЕ®

ТОП ЕФЕКТ, КС® Фунгіцид контактно-системної дії для надійного та довготривалого контролю хвороб зернових колосових культур.

ТОП ЕФЕКТ, КС®

УНІКАЛЬ, КС® Високоефективний фунгіцид контактно-системної дії для обробки посівів ріпаку, зернових колосових від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

УНІКАЛЬ, КС®

ФУНДАЗИМ, ЗП® Високоефективний фунгіцид системної дії проти широкого спектру хвороб сільськогосподарських культур та садово-паркових насаджень.

ФУНДАЗИМ, ЗП®

ЦІЛИТЕЛЬ, ЗП® Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту багатьох сільськогосподарських культур від комплексу хвороб.

ЦІЛИТЕЛЬ, ЗП®Укравіт

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com