Головна

ПРОДУКЦІЯ:

Насіння – посівний матеріал:

Семена зерновых, зернобобовых

Насіння зернових,
зернобобових

Насіння соняшнику

Насіння
соняшнику

Насіння кукурудзи

Насіння
кукурудзи

Засоби захисту рослин:

Засоби захисту рослин УКРАВІТ

ЗЗР Укравіт

Гумати, Мікродобрива, Стимулятори росту:

Гумати Гуміфілд Німеччина

Гумати Гуміфілд Німеччина

Мікродобрива Реаком

Мікродобрива Реаком

Мікродобрива Мінералис-Україна

Мікродобрива Мінералис-Україна

Високий Врожай

Стимулятори росту Високий Врожай


Гумати Гуміфілд Німеччина:

Основна лінійка даної продукції представлена препаратами Німецького виробництва як Гуміфілд, Гуміфілд Форте і Фульвітал Плюс. Препарати містять солі гумінових і фульвових кислот, амінокислоти та мікроелементи природного походження в легкодоступній для рослин формі. Більш детальну інформацію про те що таке Гумати, як правильно вибрати препарат, приготування робочого розчину і спільне застосування з пестицидами ознайомитись з результатами застосування гуматів ви можете отримати перейшовши у відповідний розділ.

Мікродобрива «РЕАКОМ»:

Виробляє широкий асортимент хелатних добрив для передпосівної обробки насіння та обприскування посівів у період активного росту та розвитку, а так само комбіновані композиції хелатних мікроелементів з стимуляторами росту. Препарати містять збалансований набір мікроелементів, а також мінералів фосфору і калію, спеціальні композиції з повним набором мікроелементів у хелатній формі для всіх видів культур, а так само для вирощування на штучних ділянках.

Мікродобрива «Мінералис Україна»:

ТОВ «Мінералис Україна» – вітчизняний виробник рідких комплексних полимикроудобрений і біопрепаратів. Розроблені компанією мікродобрива містять макро — і мікроелементи, які виготовлені за інноваційною плазмово — імпульсної технології, з високою хімічною чистотою і фізіологічною активністю. Мікродобрива «Мікро Минералис» представлені широким асортиментом продукції, яка дозволяє вирішити питання, пов’язані з комплексною підгодівлею рослин, а так само коректори живлення, які дозволяють швидко компенсувати недолік того чи іншого елемента. Продукція Мікро-Минералис на сьогоднішній день налічує більше 30 найменувань продуктів.

Стимулятори росту «Високий врожай»:

Вітчизняний виробник високоефективних, екологічно безпечних регуляторів росту рослин. Стимулятори росту «Високий врожай» — це збалансований комплекс біологічно активних речовин, які активізують в рослинах основні життєві процеси. Під їх дією прискорюється наростання зеленої маси та кореневої системи, а тому активніше використовуються поживні речовини грунту і мінеральних добрив, зростають захисні властивості рослин: стійкість до захворювань, високих і низьких температур, засухи. В результаті підвищується врожай і поліпшується якість сільськогосподарської продукції. Багато хто вже знайомі з продукцією цієї компанії – це Емістим С, Агростимулін, Трептолем, Івін, Чаркор, Потейтін Зеастимулін. Ну а сьогодні є вже нові продукти, які працюють набагато ефективніше – Вегестим, Домінант, Ноостим