Головна

НАСІННЯ — ПОСІВНИЙ МАТЕРІАЛ:

Семена зерновых, зернобобовых

Зернові,
Зернобобові

Насіння соняшнику

Соняшник

Насіння кукурудзи

Кукурудза

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН УКРАВІТ:

Гербіциди

Гербіциди

Протруйники

Протруйники

Фунгіциди

Фунгіциди

Інсектициди

Інсектициди

Регулятори та стимулятори росту

Регулятори та стимулятори росту

ПАР (прилимачі, склеювачі)

ПАР (прилимачі, склеювачі)

Десиканти

Десиканти

Родентициди

Родентициди

Фуміганти

Фуміганти

ГУМАТИ, МІКРОДОБРИВА, СТИМУЛЯТОРИ (РЕГУЛЯТОРИ) РОСТУ:

Гумати Гуміфілд Німеччина

Гумати Гуміфілд Німеччина

Мікродобрива Реаком

Мікродобрива Реаком

Мікродобрива Мінералис-Україна

Мікродобрива Мінералис-Україна

Високий Врожай

Стимулятори росту Високий Врожай


Гумати Гуміфілд Німеччина:

Основна лінійка даної продукції представлена препаратами Німецького виробництва як Гуміфілд, Гуміфілд Форте і Фульвітал Плюс. Препарати містять солі гумінових і фульвових кислот, амінокислоти та мікроелементи природного походження в легкодоступній для рослин формі. Більш детальну інформацію про те що таке Гумати, як правильно вибрати препарат, приготування робочого розчину і спільне застосування з пестицидами ознайомитись з результатами застосування гуматів ви можете отримати перейшовши у відповідний розділ.

Мікродобрива «РЕАКОМ»:

Виробляє широкий асортимент хелатних добрив для передпосівної обробки насіння та обприскування посівів у період активного росту та розвитку, а так само комбіновані композиції хелатних мікроелементів з стимуляторами росту. Препарати містять збалансований набір мікроелементів, а також мінералів фосфору і калію, спеціальні композиції з повним набором мікроелементів у хелатній формі для всіх видів культур, а так само для вирощування на штучних ділянках.

Мікродобрива «Мінералис Україна»:

ТОВ «Мінералис Україна» — вітчизняний виробник рідких комплексних полимикроудобрений і біопрепаратів. Розроблені компанією мікродобрива містять макро — і мікроелементи, які виготовлені за інноваційною плазмово — імпульсної технології, з високою хімічною чистотою і фізіологічною активністю. Мікродобрива «Мікро Минералис» представлені широким асортиментом продукції, яка дозволяє вирішити питання, пов’язані з комплексною підгодівлею рослин, а так само коректори живлення, які дозволяють швидко компенсувати недолік того чи іншого елемента. Продукція Мікро-Минералис на сьогоднішній день налічує більше 30 найменувань продуктів.

Стимулятори росту «Високий врожай»:

Вітчизняний виробник високоефективних, екологічно безпечних регуляторів росту рослин. Стимулятори росту «Високий врожай» — це збалансований комплекс біологічно активних речовин, які активізують в рослинах основні життєві процеси. Під їх дією прискорюється наростання зеленої маси та кореневої системи, а тому активніше використовуються поживні речовини грунту і мінеральних добрив, зростають захисні властивості рослин: стійкість до захворювань, високих і низьких температур, засухи. В результаті підвищується врожай і поліпшується якість сільськогосподарської продукції. Багато хто вже знайомі з продукцією цієї компанії — це Емістим С, Агростимулін, Трептолем, Івін, Чаркор, Потейтін Зеастимулін. Ну а сьогодні є вже нові продукти, які працюють набагато ефективніше — Вегестим, Домінант, Ноостим