Print Friendly and PDF Приготування робочого розчину з гуматами

Гуміфілд в. р. - Гумат калію в гранулах обробка насіння, інструкція по застосуваннюДля протравлювальних машин

  1. Готуємо матковий розчин: на 10 л води, постійно помішуючи, повільно висипати 500 грамів препарату гумат калію “Гуміфілд” в. р. Продовжувати помішування протягом 5-10 хв до розчинення препарату і вилити в бак протравочной машини.
  2. Процедуру повторити, в залежності від того, який тоннаж насіння планується обробити з розрахунку 200 грамів сухого гумату калію “Гуміфілда” в. р. на 1 тонну насіння. Або використовувати рідкі препарати “Гуміфілд ВР – 18” к. с. і “Гуміфілд Форте брікс” к. с. з розрахунку 0,8 л/т насіння.
  3. У робочий розчин “Гуміфілд” додати протруйник в нормах рекомендованих виробником залежно від того, який тоннаж насіння планується обробити.
  4. Долити в бак протравочной машини воду в залежності від того, який тоннаж насіння планується обробити в розрахунку 10 л робочого розчину на 1 тонну насіння і добре перемішати.
  5. 10 літрів робочого розчину для протруєння 1 т насіння. Робочий розчин використовувати за 1 раз.

Примітка: При відсутності помішування протягом 1-2 годин в робочому розчині гумату калію “Гуміфілд” може утворитися желеподібний осад, який ліквідується помішуванням протягом 1-2 хв.


Гуміфілд в. р. - Гумат калію в гранулах позакореневе підживлення, інструкція по застосуваннюДля позакореневих обробок

  1. У 10 л води , постійно помішуючи , повільно висипати 500 грамів препарату гумат калію “Гуміфілд” в. р. або “Фульвитал Плюс” с. п. Продовжувати помішування протягом 5-10 хвилин до розчинення препарату і вилити в бак обприскувача заповнений водою на половину з включеною мішалкою. Або застосовувати рідкі препаративні форми.
  2. Процедуру повторити, в залежності від того, яку площу посіву планується обробити з розрахунку 50-100 г сухого гумату калію “Гуміфілд” , або 0,2-0,4 л рідких форм препаратів.
  3. У разі приготування бакової суміші з ЗЗР або добривами, гумати слід додавати в першу чергу
  4. Рекомендована норма робочого розчину 200-250 л / га Робочий розчин використовувати за 1 раз

Примітка: не рекомендується застосовувати гумат калію “Гуміфілд” в бакових сумішах з мікродобривами Ca, Mg, Cu, Fe в сольовій формі. Якщо дані добрива знаходяться в хелатній формі, можна застосовувати спільно з гумат калію “Гуміфілд”.

Увага!

Жорстка вода знижує ефективність багатьох пестицидів : 2,4 – Д , MCPA , дикамба , гліфосат , клопіралід та інші. Гумати служать індикатором жорсткості води коагулюючи з іонами Ca і Mg і переходячи у желеподібний стан . У такому разі доцільно використовувати пом’якшувачі води Контроль ДМП, Спартан, карбамід, аміачну селітру, трилон -Б, триполіфосфат натрію та інші для приготування маточного розчину та бакових сумішей. рекомендуємо застосовувати замість сухого “Гуміфілд” – рідкі “Гуміфілд ВР – 18” і Гуміфілд Форте, який можна відразу заливати в обприскувач , виключаючи процес приготування маточного розчину.

cм’якшення води в обприскувачі можна використовувати такі препарати згідно з інструкцією , або карбамід або аміачну селітру в нормі 1-2 кг/100 л води. Ці добавки підвищують стабільність робочого розчину і ефективність роботи пестицидів і гуматів в жорсткій воді.

Це Важливо знати:

  1. Що таке ГУМАТИ?
  2. Приготування робочого розчину з гуматами
  3. Застосування Гуматів з пестицидами
  4. Дія гумату в умовах кліматичних стресів
  5. Способи застосування гуматів
  6. Рекомендації по культур

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com