Print Friendly and PDF Застосування Гуматів з пестицидами

gumaty-05Протруйники

Застосування гуматів разом з протруйниками зменшує їх інгібуючий вплив на проростання зародка насінини, підвищує темпи росту і розвитку рослин

gumaty-06Гербіциди

Застосування гуматів разом з гербіцидами зменшує їх фітотоксичний вплив і скорочує період пригнічення культурних рослин. Посіви не втрачають 3-7 днів вегетації на вихід зі стресового стану, а працюють на одержання врожаю.

gumaty-07Фунгіциди

Обприскування фунгіцидами зупиняє розвиток хвороб, а додавання гуматів відновлює рослини за рахунок рістстимулюючих та імуностимулюючих властивостей. Також за рахунок підвищення імунітету рослин подовжується період захисної дії фунгіцидів.

МонохелатыДобрива

Застосування гуматів в бакових сумішах з добривами (карбамід, КАС, аміачна селітра) та мікродобрива в сольовий і хелатній формах підвищує коефіцієнт засвоєння добрив, знижує ризик опіків листової поверхні.

Застосування гуматів в бакових сумішах

Гумати добре сумісний з пестицидами, але перед застосуванням у баковій суміші попередньо необхідно провести тест на сумісність.

Не рекомендується застосовувати гумати в бакових сумішах з мідь – і алюміній вмістними пестицидами.
Рекомендується з мікродобривами в хелатній формі.

Гумати служать індикатором жорсткості води – коагулюючи з іонами Ca і Mg і переходячи у желеподібний стан. У такому разі доцільно використовувати пом’якшувачі води Контроль ДМП, Спартан, карбамід, аміачну селітру, трилон-Б, триполіфосфат натрію та інші рекомендовані склади для маточного розчину та бакових сумішей.

При високій жорсткості води слід використовувати замість сухих – рідкі гумати, які можна відразу заливати в обприскувач при включеному змішувачі.

Це Важливо знати:

  1. Що таке ГУМАТИ?
  2. Приготування робочого розчину з гуматами
  3. Застосування Гуматів з пестицидами
  4. Дія гумату в умовах кліматичних стресів
  5. Способи застосування гуматів
  6. Рекомендації по культурам

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com