Print Friendly and PDF Гуміфілд Форте Брікс к.с.

Гумифилд Форте Брикс к.с.

Гумифилд Форте Брикс к.с.

Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових кислот, екстракт морських водоростей до складу яких входить комплекс фітогормонів і фізіологічних речовин, амінокислоти і мікроелементи природного походження в легкодоступній для рослин формі.

 

 • Стимулює ріст кореневої системи на 25-30%
 • Підвищує всмоктувальну здатність кореневих волосків
 • Збільшує кореневі виділення для перекладу важкодоступних форм у легкозасвоювані кореневою системою

 

Солі гумінових кислот …………….. 135 г/л
Екстракт морських водоростей …………….. 60 г/л
у тому числі:
амінокислоти ……….. 20 г/л
калій (К2О) ………… 20 г/л
мікроелементи ………. 5 г/л
рН ……………………………… 10-11

 

Норма застосування:
Обробка насіння – 0,8 л/т;
Обприскування – 0,2-0,4 л/га


Польові випробування (переглянути)


Інструкція по застосуванню гумат калію Гуміфілд:

Гуміфілд в. р. - Гумат калію в гранулах обробка насіння, інструкція по застосуваннюДля протруючих машин

 1. Готуємо маточний розчин: на 10 л води, постійно помішуючи, повільно висипати 500 грамів препарату гумат калію “Гуміфілд” в. г. Продовжувати помішування протягом 5-10 хв до розчинення препарату і вилити в бак протруючої машини.
 2. Процедуру повторити, в залежності від того, який тоннаж насіння планується обробити з розрахунку 200 грамів сухого гумату калію “Гуміфілд” в. г. на 1 тонну насіння. Або використовувати рідкі препарати “Гуміфілд ВР – 18” к. с. і “Гуміфілд Форте Брікс” к. с. з розрахунку 0,8 л/т насіння.
 3. У робочий розчин “Гуміфілд” додати протруйник в нормах рекомендованих виробником залежно від того, який тоннаж насіння планується обробити.
 4. Долити в бак протруючої машини воду в залежності від того, який тоннаж насіння планується обробити в розрахунку 10 л робочого розчину на 1 тонну насіння і добре перемішати.
 5. 10 літрів робочого розчину для протруєння 1 т насіння. Робочий розчин використати за 1 раз.

Примітка: При відсутності помішування протягом 1-2 годин в робочому розчині гумату калію “Гуміфілд” може утворитися желеподібний осад, який ліквідується помішуванням протягом 1-2 хв.


Гуміфілд в. р. - Гумат калію в гранулах позакореневе підживлення, інструкція по застосуваннюДля позакореневих обробок

 1. У 10 л води, постійно помішуючи, повільно висипати 500 грамів препарату гумат калію “Гуміфілд” в. р. або “Фульвітал Плюс” с. п. Продовжувати помішування протягом 5-10 хвилин до розчинення препарату і вилити в бак обприскувача заповнений водою на половину з включеною мішалкою. Або застосовувати рідкі препаративні форми.
 2. Процедуру повторити, в залежності від того, яку площу посіву планується обробити з розрахунку 50-100 г сухого гумату калію “Гуміфілд”, або 0,2-0,4 л рідких форм препаратів.
 3. У разі приготування бакової суміші з ЗЗР або добривами, гумати слід додавати в першу чергу
 4. Рекомендована норма робочого розчину 200-250 л / га Робочий розчин використовувати за 1 раз

Примітка: не рекомендується застосовувати гумат калію “Гуміфілд” в бакових сумішах з мікродобривами Ca, Mg, Cu, Fe в сольовій формі. Якщо дані добрива знаходяться в хелатній формі, можна застосовувати спільно з гумат калію “Гуміфілд”. Увага! Жорстка вода знижує ефективність багатьох пестицидів : 2,4 – Д, MCPA, дикамба, гліфосат, клопіралід та інші. Гумати служать індикатором жорсткості води коагулюючи з іонами Ca і Mg і переходячи у желеподібний стан . У такому разі доцільно використовувати пом’якшувачі води Контроль ДМП, Спартан, карбамід, аміачну селітру, трилон -Б, триполіфосфат натрію та інші для приготування маточного розчину та бакових сумішей. рекомендуємо застосовувати замість сухого “Гуміфілд” – рідкі “Гуміфілд ВР – 18” і Гуміфілд Форте, який можна відразу заливати в обприскувач, виключаючи процес приготування маточного розчину. Для пом’якшення води в обприскувачі можна використовувати такі препарати згідно з інструкцією , або карбамід або аміачну селітру в нормі 1-2 кг/100 л води. Ці добавки підвищують стабільність робочого розчину і ефективність роботи пестицидів і гуматів в жорсткій воді.

Це Важливо знати:

 1. Що таке ГУМАТИ?
 2. Приготування робочого розчину з гуматами
 3. Застосування Гуматів з пестицидами
 4. Дія гумату в умовах кліматичних стресів
 5. Способи застосування гуматів
 6. Рекомендації по культурам

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com