Print Friendly and PDF РЕГОПЛАНТ — Стимулятор роста растений с микроэлементами

Регоплант

Регоплант

РЕГОПЛАНТ, ТУ У 20.2-31168762-006:2012

Новітній біостимулятор рослин із серії полікомпонентних препаратів, в основу дії якого покладено синергетичний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і авермектинів.

Під дією стимулятора росту Регоплант відбувається прискорений поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Регоплант має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, збільшує врожай. Препарат має яскраво виражену біозахисну і антипаразитарну дію.

Клас токсичності: Препарат відповідно до ГОСт 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.

Умови зберігання: Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні до 30 °С. Термін зберігання – 2 роки.

Склад:

Новітній біостимулятор рослин із серії полікомпонентних препаратів, в основу дії якого покладено синергетичний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і авермектинів.

Агробиотех Синергия

Синергія — посилення дії кожного елементу завдяки об’єднанню в єдину систему.

Препарат широкого спектру дії, рекомендований до використання для передпосівної обробки насіння зернових, зернобобових, олійних, овочевих культур, обробки рослин у період вегетації, а також для обприскування посівів газонних трав, інтродукції великих дерев, чагарників; застосовується в промисловому вирощуванні грибів, овочевих і ягідних культур, лісівництві і біотехнологіях.

Діюча речовина Регопланта:

 • Комплекс біологічно-активних сполук — продукти життєдіяльності грибів-мікроміцетів — 0,3 г/л (насичені і ненасичені жирні кислоти (С14-С28), полісахариди, 15 амінокислот, аналоги фітогормонів цитокінінової та ауксинової природи)
 • Комплекс біогенних мікроелементів — 1,75 г/л
 • Калієва сіль альфа-нафтилоцтової кислоти — 1 мг/л
 • Аверсектин С — продукт життєдіяльності актиноміцету Streptomyces avermytilis

Переваги:

 • Гарантовано збільшує врожай на 15-30%
 • Підвищує стійкість рослин до несприятливих кліматичних умов (посуха, заморозки)
 • Підвищує польову схожість і енергію проростання насіння
 • Сприяє розвитку симбіотичної мікрофлори в зоні кореневої системи, і, як наслідок, посилює розвиток первинної і вторинної кореневої системи
 • Підсилює фотосинтетичну активність і розвиток листової поверхні
 • Знижує фітотоксичну дію пестицидів, зменшує кількість залишкових пестицидів, запобігає спонтанному мутагенезу
 • Має біозахисний та антипаразитарний ефекти, на 60-75% зменшує розвиток хвороб і шкідників
 • Дозволяє знизити норми внесення засобів захисту рослин до мінімально рекомендованих виробником
 • Зменшує захворюваність рослин за рахунок активізації імунної системи
 • Підсилює ефект добрив і мікродобрив
 • Вартість одноразової обробки по вегетації — 70 грн/га

Застосування:

Регоплант застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, яку готують у день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.

Передпосівна обробка насіння: обробку насіння зернових колосових культур, цукрових буряків, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Стимпо проводять на насіннєвих і кукурудзокалібрувальних заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правил безпеки та санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набухання насіння і пошкодження його оболонок.

Позакоренева (листова) обробка: посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні години — після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.

Обсяги водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (200-300 л/га).

Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб’ємних обприскуваннях до 12-25 л/га і до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамала обробка).

Норми внесення для с-г виробників: для передпосівної обробки насіння всіх культур: 250 мл/т (робочого розчину — 10 л/т);картоплі — 50 мл/т (робочого розчину — 20 л/т) 
для обприскування посівів: 50 мл/га (робочого розчину — 200-300 л/га).

Норми внесення для приватного сектора: Обприскування насіння: 2,5 мл препарату розчинити в 100 мл води — на 10 кг насіння. Обприскування проводиться перед висадкою в грунт. Бульби картоплі обприскати перед висадкою в грунт з розрахунку 0,5 мл в 200 мл на 10 кг бульб.

Обприскування рослин: 15 крапель (0,5 мл) препарату розчинити в 3 л води на 1 сотку.

Технологія застосування не вимагає додаткових витрат. Доцільно використовуватипрепарат в бакових сумішах з пестицидами та елементами живлення.

 

Фази внесення:

Культура

Фаза внесення

Пшениця озима, ячмінь озимий, ярий — Кінець кущіння — Вихід в трубку, прапорцевий лист
Соя, горох — Бутонізація — Початок цвітіння
Кукурудза — 2-3 лист — 5-9 лист
Соняшник, ріпак — 3-4 пари листків — 6-8 пар листків
Цукровий буряк 1 обробка — фаза 2-4 справжніх листків 2 обробка — фаза 6-8 справжніх листків 3 обробка — змикання листя в ряді 4 обробка — змикання листя в міжряддях
Полуниця 1 обробка — фаза повного виходу квітконосів 2 обробка — фаза повного закінчення цвітіння 3 обробка — після плодоношення

Овочеві культури (відкритий грунт)

Картопля обробка бульб перед высадкою — 50 мл в 20 л води на тонну бульб 1 обробка — фаза повних сходів 2 обробка — фаза бутонізації
Буряк столовий 1 обробка — фаза 2-4 пари справжніх листків; 2 обробка — фаза змикання листя в міжряддях
Морква 1 обробка — фаза 2-4 пари справжніх листків 2 обробка — фаза закладки підсім’ядольного коліна
Огірок 1 обробка — фаза 2-4 пари справжніх листків 2 обробка — фаза початок цвітіння 3 обробка — початок плодоутворення
Томати 1 обробка — в день висадки розсади у вікритий грунт 2 обробка — фаза початок цвітіння 3 обробка — початок плодоутворення
Капуста білокачання 1 обробка — в день висадки розсади у відкритий грунт 2 обробка — через два тижні 3 обробка — фаза масового зав’язування голівок

Овочеві культури (закритий грунт)

50 мл на одну тонну концентрату живильного розчину з подальшим розведенням водою і внесенням під кожну рослину в період початку плодоношення в об’ємі 2,5-3 л згідно з технологічним регламентом — постійно

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com