Print Friendly and PDF РАДОСТИМ – Стимулятор росту рослин

Радостим - Стимулятор росту рослин

Радостим – Стимулятор росту рослин

ТУ У 24.2-31168762-004:2007

Біостимулятор рослин широкого спектру дії, збалансована композиція біологічно-активних сполук – аналогів фітогормонів, амінокислот, жирних кислот з додаванням хелатних форм мікроелементів.

Під дією стимулятора росту Радостим відбувається прискорений поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Регоплант має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, збільшує врожай.

Клас токсичності: Препарат відповідно до ГОСт 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.

Умови зберігання: Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні до 30 °С. Термін зберігання – 2 роки.

Склад:

Біостимулятор рослин широкого спектру дії, збалансована композиція біологічно-активних сполук – аналогів фітогормонів, амінокислот, жирних кислот з додаванням хелатних форм мікроелементів.

Препарат широкого спектру дії, рекомендований до використання для передпосівної обробки насіння зернових, зернобобових, олійних, овочевих культур, обробки рослин у період вегетації, а також для обприскування посівів газонних трав, інтродукції великих дерев, чагарників; застосовується в промисловому вирощуванні грибів, овочевих і ягідних культур, лісівництві і біотехнологіях.

Діюча речовина Радостим:
Комплекс біологічно-активних сполук – продукти життєдіяльності грибів-мікроміцетів – 0,3 г/л (насичені і ненасичені жирні кислоти (С14-С28), полісахариди, 15 амінокислот, аналоги фітогормонів цитокінінової та ауксинової природи) Комплекс біогенних мікроелементів – 1,75 г/л Калієва сіль альфа-нафтилоцтової кислоти – 1 мг/л

Переваги:

  • Гарантовано збільшує врожай на 15-24%
  • Підвищує стійкість рослин до несприятливих кліматичних умов (посуха, замоозки)
  • Підвищує польову схожість і енергію проростання насіння
  • Сприяє розвитку симбіотичної мікрофлори в зоні кореневої системи, і, як наслідок, посилює розвиток первинної і вторинної кореневої системи
  • Підсилює фотосинтетичну активність і розвиток листової поверхні
  • Знижує фітотоксичну дію пестицидів, зменшує кількість залишкових пестицидів, запобігає спонтанному мутагенезу
  • Має біозахисний та антипаразитарний ефекти, на 45-50% зменшує розвиток хвороб і шкідників
  • Дозволяє знизити норми внесення засобів захисту рослин до мінімально рекомендованих виробником
  • Зменшує захворюваність рослин за рахунок активізації імунної системи
  • Підсилює ефект добрив і мікродобрив
  • Вартість одноразової обробк по вегетації – 67 грн/га

Застосування:

Радостим застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, яку готують у день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.

Передпосівна обробка насіння: обробку насіння зернових колосових культур, цукрових буряків, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Радостим проводять на насіннєвих і кукурудзокалібрувальних заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правил безпеки та санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набухання насіння і пошкодження його оболонок.

Позакоренева (листова) обробка: посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні години – після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.

Обсяги водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (200-300 л/га).

Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб’ємних обприскуваннях до 12-25 л/га і до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамала обробка).

Норми внесення для с-г виробників: для передпосівної обробки насіння всіх культур: 250 мл/т (робочого розчину – 10 л/т); картоплі – 50 мл/т (робочого розчину – 20 л/т) для обприскування посівів: 50 мл/га (робочого розчину – 200-300 л/га).

Норми внесення для приватного сектора: Обприскування насіння: 2,5 мл препарату розчинити в 100 мл води – на 10 кг насіння. Обприскування проводиться перед висадкою в грунт. Бульби картоплі обприскати перед висадкою в грунт з розрахунку 0,5 мл в 200 мл на 10 кг бульб.

Обприскування рослин: 15 крапель (0,5 мл) препарату розчинити в 3 л води на 1 сотку.

Технологія застосування не вимагає додаткових витрат. Доцільно використовувати препарат в бакових сумішах з пестицидами та елементами живлення.

 
Фази внесення:

 

Культура

Фаза внесення

Пшениця озима, ячмінь озимий, ярий – Кінець кущіння
– Вихід в трубку, прапорцевий лист
Соя, горох – Бутонізація
– Початок цвітіння
Кукурудза – 2-3 лист
– 5-9 лист
Соняшник, ріпак – 3-4 пари листків
– 6-8 пар листків
Цукровий буряк 1 обробка – фаза 2-4 справжніх листків
2 обробка – фаза 6-8 справжніх листків
3 обробка – змикання листя в ряді
4 обробка – змикання листя в міжряддях
Полуниця 1 обробка – фаза повного виходу квітконосів
2 обробка – фаза повного закінчення цвітіння
3 обробка – після плодоношення

Овочеві культури (відкритий грунт)

Картопля обробка бульб перед высадкою – 50 мл в 20 л води на тонну бульб
1 обробка – фаза повних сходів
2 обробка – фаза бутонізації
Буряк столовий 1 обробка – фаза 2-4 пари справжніх листків;
2 обробка – фаза змикання листя в міжряддях
Морква 1 обробка – фаза 2-4 пари справжніх листків
2 обробка – фаза закладки підсім’ядольного коліна
Огірок 1 обробка – фаза 2-4 пари справжніх листків
2 обробка – фаза початок цвітіння
3 обробка – початок плодоутворення
Томати 1 обробка – в день висадки розсади у вікритий грунт
2 обробка – фаза початок цвітіння
3 обробка – початок плодоутворення
Капуста білокачання 1 обробка – в день висадки розсади у відкритий грунт
2 обробка – через два тижні
3 обробка – фаза масового зав’язування голівок

Овочеві культури (закритий грунт)

20 мл на одну тонну концентрату живильного розчину з подальшим розведенням водою і внесенням під кожну рослину в період початку плодоношення в об’ємі 2,5-3 л згідно з технологічним регламентом – постійно

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com