Print Friendly and PDF БІОСИЛ — Стимулятор росту рослин

Біосил - Стимулятор росту рослин

Біосил — Стимулятор росту рослин

ТУ У 24.2-31168762-003:2005

Біостимулятор розвитку рослин широкого спектру дії, продукт біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і синтетичних аналогів фітогормонів з додаванням хелатних форм мікроелементів.

Під дією стимулятора росту Біосил відбувається прискорений поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Біосил покращує якість вирощеної продукції, збільшує врожай.

Клас токсичності: Препарат відповідно до ГОСт 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.

Умови зберігання: Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні до 30 °С. Термін зберігання – 3 роки.

Склад:

Біостимулятор розвитку рослин широкого спектру дії, продукт біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і синтетичних аналогів фітогормонів з додаванням хелатних форм мікроелементів. Харакатеризується підвищенним вмістом аналогов фітогормонів, амінокислот, біогенних мікроелементів і полінасичених жирних икслот, відповідальних за вироблення фітоалексінів.

Препарат рекомендований до використання для передпосівної обробки насіння шляхом замочування або інкрустації та обприскування вегетуючих рослин на всіх етапах онтогенезу, підвищення врожайності і якості таких культур: пшениці, ячменю, сої, гречки, гороху, ріпаку, люцерни, конюшини, в т.ч. для роздрібного продажу населенню.

Діюча речовина Біолану:
Комплекс біологічно-активних сполук — продукти життєдіяльності грибів-мікроміцетів — 1 г/л (насичені і ненасичені жирні кислоти (С14-С28), полісахариди, 15 амінокислот, аналоги фітогормонів цитокінінової та ауксинової природи) Комплекс біогенних мікроелементів — 0,014 г/л Комлекс 2.6-диметилпіридин-1-оксиду — 25 г/л

Переваги:

  • Гарантовано збільшує врожай на 11-24%
  • Підвищує стійкість рослин до несприятливих кліматичних умов (посуха, замоозки)
  • Підвищує польову схожість і енергію проростання насіння
  • Сприяє розвитку симбіотичної мікрофлори в зоні кореневої системи, і, як наслідок, посилює розвиток первинної і вторинної кореневої системи
  • Підсилює фотосинтетичну активність і розвиток листової поверхні
  • Знижує фітотоксичну дію пестицидів, зменшує кількість залишкових пестицидів, запобігає спонтанному мутагенезу
  • Дозволяє знизити норми внесення засобів захисту рослин до мінімально рекомендованих виробником
  • Зменшує захворюваність рослин за рахунок активізації імунної системи
  • Підсилює ефект добрив і мікродобрив
  • Вартість одноразової обробк по вегетації — 43 грн/га

Застосування:

Біосил застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, яку готують у день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.

Передпосівна обробка насіння: обробку насіння зернових колосових культур, бобових культур препаратом Біосил проводять на насіннєвих заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правил безпеки та санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набухання насіння і пошкодження його оболонок.

Позакоренева (листова) обробка: посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні години — після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.

Обсяги водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (200-300 л/га).

Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб’ємних обприскуваннях до 12-25 л/га і до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамала обробка).

Норми внесення для с-г виробників: для передпосівної обробки насіння всіх культур: 25 мл/т (робочого розчину — 10 л/т); для обприскування посівів: 20 мл/га (робочого розчину — 200-300 л/га).

Норми внесення для приватного сектора: Обприскування насіння: 0,25 мл (7-8 крапель) препарату розчинити в 100 мл води — на 10 кг насіння. Обприскування проводиться перед висадкою в грунт.

Обприскування рослин: 6 крапель (0,2 мл) препарату розчинити в 3 л води на 1 сотку.

Технологія застосування не вимагає додаткових витрат. Доцільно використовувати препарат в бакових сумішах з пестицидами та елементами живлення.

 
Фази внесення:

Культура

Фаза внесення

Пшениця озима, ячмінь ярий

— Кінець кущіння

— Вихід в трубку, прапорцевий лист

Соя, горох

— Бутонізація

— Початок цвітіння

Люцерна, конюшина

— Бутанізація — початок цвітіння

Ріпак

— 3-4 пари листків

— 6-8 пар листків

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com