Print Friendly and PDF Біолан — Стимулятор росту рослин

Біолан- Стимулятор росту рослин

Біолан- Стимулятор росту рослин

ТУ У 24.2-31168762-001:2005

Біостимулятор розвитку рослин широкого спектру дії, продукт біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню з додаванням хелатних форм мікроелементів.

Під дією стимулятора росту Біолан відбувається прискорений поділ клітин, ризогенез, розвиток симбіотичної мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Біолан покращує якість вирощеної продукції, збільшує врожай.

Клас токсичності: Препарат відповідно до ГОСт 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.

Умови зберігання: Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні до 30 °С. Термін зберігання – 3 роки.

Склад:

Біостимулятор розвитку рослин широкого спектру дії, продукт біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню з додаванням хелатних форм мікроелементів. Харакатеризується підвищенним вмістом аналогов фітогормонів, амінокислот, біогенних мікроелементів і полінасичених жирних икслот, відповідальних за вироблення фітоалексінів.

Препарат рекомендований до використання для передпосівної обробки насіння шляхом замочування або інкрустації та обприскування вегетуючих рослин на всіх етапах онтогенезу, підвищення врожайності і якості таких культур: пшениці, ячменю, жита, вівсу, гречки, рису, кукурудзи, цукрових буряків, соняшника, ріпаку, люцерни, конюшини, сої, гороху, картоплі, огірків, томатів, перцю солодкого, цибулі, суниць, кавунів, динь, винограду, в т.ч. для роздрібного продажу населенню (овочеві, картопля).

Діюча речовина Біолану:
Комплекс біологічно-активних сполук — продукти життєдіяльності грибів-мікроміцетів — 1 г/л (насичені і ненасичені жирні кислоти (С14-С28), полісахариди, 15 амінокислот, аналоги фітогормонів цитокінінової та ауксинової природи) Комплекс біогенних мікроелементів — 0,014 г/л

Переваги:

  • Гарантовано збільшує врожай на 11-24%
  • Підвищує стійкість рослин до несприятливих кліматичних умов (посуха, замоозки)
  • Підвищує польову схожість і енергію проростання насіння
  • Сприяє розвитку симбіотичної мікрофлори в зоні кореневої системи, і, як наслідок, посилює розвиток первинної і вторинної кореневої системи
  • Підсилює фотосинтетичну активність і розвиток листової поверхні
  • Знижує фітотоксичну дію пестицидів, зменшує кількість залишкових пестицидів, запобігає спонтанному мутагенезу
  • Дозволяє знизити норми внесення засобів захисту рослин до мінімально рекомендованих виробником
  • Зменшує захворюваність рослин за рахунок активізації імунної системи
  • Підсилює ефект добрив і мікродобрив
  • Вартість одноразової обробк по вегетації — 42 грн/га

Застосування:

Біолан застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, яку готують у день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.

Передпосівна обробка насіння: обробку насіння зернових колосових культур, цукрових буряків, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Біолан проводять на насіннєвих і кукурудзокалібрувальних заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правил безпеки та санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набухання насіння і пошкодження його оболонок.

Позакоренева (листова) обробка: посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні години — після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.

Обсяги водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (200-300 л/га).

Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб’ємних обприскуваннях до 12-25 л/га і до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамала обробка).

Норми внесення для с-г виробників: для передпосівної обробки насіння всіх культур: 25 мл/т (робочого розчину — 10 л/т); картоплі — 20 мл/т (робочого розчину — 20 л/т) для обприскування посівів: 20 мл/га (робочого розчину — 200-300 л/га).

Норми внесення для приватного сектора: Обприскування насіння: 0,25 мл (7-8 крапель) препарату розчинити в 100 мл води — на 10 кг насіння. Обприскування проводиться перед висадкою в грунт. Бульби картоплі обприскати перед висадкою в грунт з розрахунку 0,2 мл в 200 мл на 10 кг бульб.

Обприскування рослин: 6 крапель (0,2 мл) препарату розчинити в 3 л води на 1 сотку.

Технологія застосування не вимагає додаткових витрат. Доцільно використовувати препарат в бакових сумішах з пестицидами та елементами живлення.

 
Фази внесення:

 

Культура

Фаза внесення

Пшениця озима, ячмінь озимий, ярий — Кінець кущіння
— Вихід в трубку, прапорцевий лист
Соя, горох — Бутонізація
— Початок цвітіння
Кукурудза — 2-3 лист
— 5-9 лист
Соняшник, ріпак — 3-4 пари листків
— 6-8 пар листків
Цукровий буряк 1 обробка — фаза 2-4 справжніх листків
2 обробка — фаза 6-8 справжніх листків
3 обробка — змикання листя в ряді
4 обробка — змикання листя в міжряддях
Полуниця 1 обробка — фаза повного виходу квітконосів
2 обробка — фаза повного закінчення цвітіння
3 обробка — після плодоношення

Овочеві культури (відкритий грунт)

Картопля обробка бульб перед высадкою — 20 мл в 20 л води на тонну бульб
1 обробка — фаза повних сходів
2 обробка — фаза бутонізації
Буряк столовий 1 обробка — фаза 2-4 пари справжніх листків;
2 обробка — фаза змикання листя в міжряддях
Морква 1 обробка — фаза 2-4 пари справжніх листків
2 обробка — фаза закладки підсім’ядольного коліна
Огірок 1 обробка — фаза 2-4 пари справжніх листків
2 обробка — фаза початок цвітіння
3 обробка — початок плодоутворення
Томати 1 обробка — в день висадки розсади у вікритий грунт
2 обробка — фаза початок цвітіння
3 обробка — початок плодоутворення
Капуста білокачання 1 обробка — в день висадки розсади у відкритий грунт
2 обробка — через два тижні
3 обробка — фаза масового зав’язування голівок

Овочеві культури (закритий грунт)

20 мл на одну тонну концентрату живильного розчину з подальшим розведенням водою і внесенням під кожну рослину в період початку плодоношення в об’ємі 2,5-3 л згідно з технологічним регламентом — постійно

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com