Print Friendly and PDF Протруйники Укравіт

АНТИХРУЩ ЛЮКС®новинка  Новітній інсектицид та протруйник контактно-кишкової дії, який забезпечує рішення цілого комплексу проблем захисту від шкідників сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень.

АНТИХРУЩ ЛЮКС®новинка

АНТИХРУЩ, КС®  Надзвичайно потужний інсектицид контактно-кишкової дії, який забезпечує рішення цілого комплексу проблем захисту від шкідників сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень.

АНТИХРУЩ, КС®

МАТАДОР МАКС, ТН®новинка  Системний інсектицид контактно-кишкової дії для протруювання зернових колосових культур та бульб картоплі перед їх посівом (висадкою) в ґрунт від комплексу грунтових та ранньопіслясходових шкідників.

МАТАДОР МАКС, ТН®новинка

МАТАДОР, ТН®  Системний інсектицид контактно-кишкової дії для протруювання бульб картоплі перед їх висадкою в ґрунт, що знищує ґрунтових шкідників та запобігає їх розповсюдженню впродовж всієї вегетації культури

МАТАДОР, ТН®

РЕКОРД КВАДРО, ТН®новинка  Новий чотирикомпонентний протруйник контактно-системної дії для захисту зернових колосових культур від широкого спектру хвороб та шкідників.

РЕКОРД КВАДРО, ТН®новинка

РЕКОРД, ТН®  Універсальний фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур та кукурудзи від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

РЕКОРД, ТН®

РЕКОРД® ТРІО, ТН®  Трьохкомпонентний препарат контактно-системної дії для протруювання насіння зернових культур від комплексу хвороб та шкідників

РЕКОРД® ТРІО, ТН®

РЕСТЛЕР ТРІО, КС®  Новітній високоефективний фунгіцидний протруйник від широкого спектру патогенів грибкових хвороб зернових колосових культур.

РЕСТЛЕР ТРІО, КС®

СУПЕРВІН, КС®  Універсальний контактно-системний фунгіцидний протруйник для захисту насіння зернових та зернобобових культур від широкого спектру збудників хвороб.

СУПЕРВІН, КС®

УЛЬТРАСИЛ ДУО, ТН®  Новітній фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

УЛЬТРАСИЛ ДУО, ТН®

УЛЬТРАСИЛ, ТН®  Високоефективний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

УЛЬТРАСИЛ, ТН®

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com