Print Friendly and PDF СЕЛФОС, ТБ® Укравіт

СЕЛФОС, ТБ® Укравіт

СЕЛФОС, ТБ® Укравіт

СЕЛФОС, ТБ®

Системний препарат широкого спектру дії для боротьби зі шкідниками запасів методом фумігації.

  • препарат широко застосовується на елеваторах та зерносховищах;
  • забезпечує 100% загибель комплексу комірних шкідників на усіх

стадіях їх розвитку;

  • характеризується високою біологічною активністю;
  • не накопичується в сільськогосподарській продукції.

Діюча речовина. Фосфід алюмінію, 560 г/кг.

Препаративна форма. Продукт, що утворює газ.

Хімічна група. Неорганічні металомісткі сполуки.

Сумісність. Препарат не застосовується в суміші з іншими засобами захисту рослин. При контакті з водою препарат може викликати самозаймання.

Механізм дії. Селфос — фумігант з інсектицидною та родентицидною дією. В результаті контакту препарату з атмосферним повітрям відбувається хімічна реакція фосфіду алюмінію з вологою, що міститься у повітрі. Внаслідок цього відбувається розклад препарату з виділенням безбарвного газу фосфіну, вуглекислого газу і аміаку.

Газ фосфін викликає параліч нервової системи шкідника, в результаті чого настає порушення процесів метаболізму і блокується надходження кисню до організму, що сприяє його загибелі.

Об`єкт обробки Норма витрати препарату Спектр дії Спосіб, час обробки
Закриті складські приміщення   9 г або 3 табл. на 1 т зерна Шкідники запасів   Фумігація шляхом розміщення таблеток в зерні, при температурі 5-10 °С експозиція 10 діб, 11-15 °С — 5 діб, 16-25 °С — 4 діб, вище 25 °С — 3 доби
Складські приміщення, трюми суден, контейнери, вагони   В герметичних приміщеннях 1-3 табл. на 1 м3. Зернобобові, олійні, технічні, зернові 3-4 табл./т Шкідники запасів   При температурі 5-10 °С експозиція 10 діб, 11-15 °С — 7 діб, 16-20 °С — 6 діб, вище 26 °С — 4 доби

У зерно, що зберігається насипом таблетки вводять за допомогою спеціальних зондів. При обробці сільськогосподарської продукції таблетки препарату розміщують на піддонах. Під час проведення фумігації препарат розміщують на підлозі, поверхні зерна, поміж мішків з насінням, продукцією з урахуванням загальної витрати, обчисленої на увесь об’єм приміщення як завантаженого, так і звільненого від продукції.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 1 клас (середньотоксичний).

Упаковка. 1 кг

 

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com