Print Friendly and PDF Рекомендації щодо застосування стимуляторів росту на соняшнику.

ТОВ Високий Врожай
СоняшникЕфективність застосування стимуляторів росту рослин на посівах соняшнику найбільш ефективно проявляє себе починаючи з обробки насіння перед посівом з подальшим обприскування вегетуючих рослин в основні фази росту і розвитку рослин. Цей агрозахід дозволяє максимально вплинути на процес росту і розвитку рослини, що в подальшому позначається на врожайності.


Допосівна обробка насіння

обробка насінняОбробку насіння стимуляторами росту об’єднують з протруюванням насіння перед посівом, або завчасно. Норма застосування регулятору росту для протруєння насіння Трептолем – 25 мл, Вегестим – 250-300 мл, Агростимулін – 25 мл, Домінант – 20 мл на тонну насіння. Обробка насіння регуляторами росту викликає активне транспортування поживних речовин у надземні частини і забезпечує мікроелементами на ранніх стадіях розвитку.

Обприскування посівів

обприскування посівівОбприскування посівів проводять у фазі розвитку рослин 3-4 пари, вдруге – у фазу 8-10 пар спільно з засобами захисту рослин (для зняття фітотоксичного навантаження) і добрив.

Норма внесення Трептолем– 20мл/га, Вегестим – 50-75 мл/га, Агростимулін – 20 мл, Домінант – 20 мл

Обприскування посівів регуляторами росту доцільно поєднувати з внесенням пестицидів в бакових сумішах, а також з внесенням рідких комплексних добрив, інсектицидів і мікроелементів, щоб уникнути додаткових витрат на окреме внесення стимуляторів росту рослин, а так само підвищити ефективність мікроелементів до 30%.


Регулятор росту Трептолем забезпечує стійкі результати на посівах Соняшнику. Він збільшує врожай зерна на рівні 8-10%, підвищує в зерні кількість масла. Нові препарати Вегестим і Домінант у процесі державних випробувань забезпечили надбавки, вище в середньому на 20%.


Комплексна обробка насіння та обприскування посівів:

  • підвищує польову схожість;
  • прискорює ріст і розвиток кореневої системи, яка забезпечує ефективне засвоєння поживних елементів, у тому числі малорозчинних сполук фосфору;
  • розвиток розгалуженої кореневої системи і активізацію в її зоні діяльності симбіотичних, до рослин, груп ґрунтових мікроорганізмів, зокрема фосформобілізуючих і азотфіксуючих бактерій, а також бактерій, що виробляють антибіотичні речовини;
  • Знижує вплив ґрунтових гербіцидів на культуру;
  • підсилює розвиток поверхні листа, підвищує вміст фотосинтетичних хлорофілів;
  • підвищує стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища: високих температур, нестачі або надлишку світла і вологи;
  • збільшує врожай на 8-10%;
  • покращує якість продукції;
  • зменшення вилягання посівів;
  • збільшення на 1,5-3,0% вмісту олії в насінні.

Рекомендовані препарати:

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com