Print Friendly and PDF Рекомендації щодо застосування стимуляторів росту на кукурудзі.

ТОВ Високий Врожай
КукурудзаЕфективність застосування стимуляторів росту рослин на посівах кукурудзи найбільш ефективно проявляє себе починаючи з обробки насіння перед посівом з подальшим обприскування вегетуючих рослин в основні фази росту і розвитку рослин. Поєднання допосівної обробки насіння та обприскування посівів регуляторами росту, прискорює розвиток рослин, підвищує стійкість рослин до високих температур, посилює розвиток листової поверхні, збільшує вміст хлорофілу, підвищує вміст у зерні білка і жирів, збільшує врожай зерна на 7-15 ц/га зеленої маси на 50-100 ц/га.


Допосівна обробка насіння

обробка насінняОбробку насіння стимуляторами росту об’єднують з протруюванням. Норма застосування регулятора росту Зеастимулін – 25 мл, Вегестим – 250-300 мл, Домінант – 20 мл, Ноостим – 200 мл на тонну насіння. Обробка насіння регуляторами росту викликає активну транспортування поживних речовин у надземні частини і забезпечує мікроелементами на ранніх стадіях розвитку.

Обприскування посівів

обприскування посівівОбприскування посівів проводять у фазі розвитку рослин 5-7 лист, вдруге – у фазу 10-12 спільно з засобами захисту рослин (для зняття фітотоксичного навантаження) і добрив.

Норма внесення Зеастимулін – 20мл/га, Вегестим – 50-75 мл/га, Домінант – 20 мл, Агростимулін – 20 мл, Ноостим – 400 мл/га.

Обприскування посівів регуляторами росту доцільно поєднувати з внесенням пестицидів в бакових сумішах, а також з внесенням рідких комплексних добрив, інсектицидів і мікроелементів, щоб уникнути додаткових витрат на окреме внесення стимуляторів росту рослин, а так само підвищити ефективність мікроелементів до 30%.


Застосування регуляторів росту забезпечує:

  • розвиток розгалуженої кореневої системи і активізацію в її зоні діяльності симбіотичних, до рослин, груп ґрунтових мікроорганізмів, зокрема фосфор мобілізуючих і азот фіксуючих бактерій, а також бактерій, що виробляють антибіотичні речовини;
  • зменшення вилягання посівів;
  • збільшення вмісту протеїну і жирів.
  • підвищує польову схожість;
  • прискорює ріст і розвиток кореневої системи, яка забезпечує ефективне засвоєння поживних елементів, у тому числі малорозчинних сполук фосфору;
  • підсилює розвиток поверхні листа, підвищує вміст фотосинтетичних хлорофілів;
  • підвищує стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища: високих температур, нестачі або надлишку світла і вологи;
  • збільшує врожай на 7-15 ц/га;
  • покращує якість продукції;
  • здатність Зеастимуліну знижувати рівень природних мутацій, дозволяє використовувати його для підвищення врожайності батьківських ліній при виробництві гібридного насіння..

Рекомендовані препарати:

 
 

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com