Print Friendly and PDF Домінант

Домінант - стимулятор росту рослин овочевих культур, регулятор росту овочевих

Домінант – стимулятор росту рослин овочевих культур, регулятор росту овочевих

Препарат: ДОМІНАНТ
ТУ У 24.2-22.952095-001:2006
Діюча речовина: Природні фітогормони в композиції з 2,6-диметилпиридин-1-оксиду з аспарагінової кислотою і біогенних мікроелементів
Форма препарату: Водно-спиртовий розчин, прозорий
Клас токсичності: Згідно з Дсанпін 8.8.1.002-98 відноситься до малотоксичних речовин.
Термін придатності: 3 роки з дати виробництва
Тара: Пластикова каністра 1л, 5л, флакон 0,1 л

Застосування:

Препарат застосовується в технологіях вирощування всіх овочевих і садово-городніх культур для допосівної обробки насіння і позакореневого обприскування рослин у період вегетації.

Допосівна обробка насіння препаратом:

Обробка насінняПроводять відповідно до вимог, правил безпеки і санітарних норм. Обробку насіння регуляторами росту проводять на насіннєвих заводах або в господарствах, вводячи їх у робочий захисно – стимулюючий розчин у нормі 20-40 мл/т насіння і 10-40 мл на 1кг насіння овочів.

Позакореневе (листова) обробка препаратом:

обприскування посівівОбприскування посівів регуляторами росту доцільно поєднувати з внесенням пестицидів в бакових сумішах, а також з внесенням рідких комплексних добрив, інсектицидів і мікроелементів, щоб уникнути додаткових витрат на окреме внесення регуляторів росту рослин. Найбільш ефективними для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні години після 17.

Норма витрати препарату Домінант:

Культура Фаза внесення Норма препарату
Овочеві і технічні культури Обприскування посівів в період вегетації до або після цвітіння 1-3 рази 20-40 мл на 1 тонну насіння, 10-40 мл на 1 кг насіння овочів, 20-40 мл на 1 га при обприскуванні посівів.

Переваги:

Препарат гарантовано збільшує енергію проростання і польову схожість насіння, врожайність. Знижує захворюваність рослин, сприяє прискореному поділу рослинних клітин, збільшує площу листової поверхні та вмісту хлорофілу, знижує фітотоксичну дію пестицидів, покращує якість вирощеної продукції, стійкість рослин до стресових факторів природного та антропогенного походження. Активізує «ген стійкості» та імунітет рослини. Препарат посилює дію пестицидів, дозволяючи знизити їх норму застосування до мінімуму рекомендованого виробником.

Попередження:

Зберігати в щільно закритій заводській упаковці в недоступних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв, фуражу та ін. Не допускати попадання концентрованого розчину в очі. При випадковому потраплянні в очі терміново промити великою кількістю води. У разі необхідності звернутися до лікаря. Допускається випадання осаду, що не впливає на якість продукції. У разі необхідності звертайтеся за консультацією до торгового представника.

Сумісність:

Препарат сумісний з усіма засобами захисту і добривами які використовуються у технологіях вирощування сільськогосподарських культур.

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com