Print Friendly and PDF Бетастимулін

Бетастимулін - стимулятор росту цукрових буряків, регулятор росту цукрових буряків

Бетастимулін – стимулятор росту цукрових буряків, регулятор росту цукрових буряків

Препарат: БЕТАСТИМУЛІН
ТУ У 88.264.035-97
Діюча речовина: Природні фітогормони в композиції з 2,6-диметилпіридину-1-оксиду з щавлевої кислотою – 60 г/л і біогенних мікроелементів
Форма препарату: Водно-спиртовий розчин, прозорий, з запахом етилового спирту
Клас токсичності: Згідно ДСанПіН 8.8.1.002-98 відноситься до малотоксичних речовин.
Термін придатності: 3 роки з дати виробництва
Упаковка: Пластикова каністра 1л, 5л, флакон 0,1л

Застосування:

Препарат застосовується в технологіях вирощування цукрових буряків для допосівної обробки насіння і позакореневого обприскування рослин у період вегетації.

Допосівна обробка насіння препаратом:

Обробка насінняПроводять згідно вимог, правил безпеки і санітарних норм. Обробку насіння регуляторами росту проводять на насіннєвих заводах або в господарствах, вводячи їх у робочий захисно – стимулюючий розчин.

Позакоренева (листова) обробка препаратом:

обприскування посівівОбприскування посівів регуляторами росту доцільно об’єднувати з внесенням пестицидів у бакових сумішах, а також з внесенням рідких комплексних добрив, інсектицидів і мікроелементів, щоб уникнути додаткових витрат на окреме внесення регуляторів росту рослин. Найбільш ефективними для внесення препарату є ранкові години до 10-11 та вечірні години після 17.

Норма витрати препарату Бетастимулін:

Культура фаза внесення норма препарату
Буряк – обробка насіння;
– 3-4 листа;
– Змикання в рядках;
– Змикання в міжряддях
– 25 мл/т;
– 20 мл/га;
– 20 мл/га;
– 20 мл/га;

Переваги:

Препарат гарантовано збільшує енергію проростання і польову схожість насіння, врожайність. Знижує захворюваність рослин, сприяє прискореному діленню рослинних клітин, розвитку більш великої бульби, збільшує площу листкової поверхні і вмісту хлорофілу, знижує фітотоксичну дія пестицидів, покращує якість вирощеної продукції, стійкість рослин до стресових факторів природного та антропогенного походження. Активізує «ген стійкості» і імунітет рослини. Препарат підсилює дію пестицидів, дозволяючи знизити їх норму застосування до мінімуму рекомендованого виробником.

Ефективність:

У польових умовах доведено що препарат сприяє збільшенню врожайності на 25-60 ц / га одночасно з підвищення вмісту цукру в бульбах на 0,5-1,2%

Попередження:

Зберігати в щільно закритій заводській упаковці в місцях, недоступних для дітей, окремо від продуктів харчування, напоїв, фуражу і інш. Не допускати потрапляння концентрованого розчину в очі. При випадковому потраплянні в очі терміново промити великою кількістю води. У разі необхідності звернутися до лікаря. Допускається випадання осаду, що не впливає на якість продукції. У разі необхідності звертайтеся за консультацією до торговельного представника.

Сумісність:

Препарат сумісний з усіма засобами захисту і добривами які використовуються в технологіях вирощування сільськогосподарських культур.

Схеми застосування:

Бетастимулін. Схема застосування стимулятора росту рослин на посівах цукрових буряків

Бетастимулін. Схема застосування стимулятора росту рослин на посівах цукрових буряків

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com