Print Friendly and PDF Гербицид ВИТАЛОН ЭКСПЕРТ, Укравит (аналог гербицида Бетанал Эксперт)

Гербицид ВІТАЛОН ЕКСПЕРТ, КЕ® Укравіт

Гербицид ВІТАЛОН ЕКСПЕРТ, КЕ® Укравіт

ВІТАЛОН ЕКСПЕРТ, КЕ®

Трьохкомпонентний післясходовий системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах буряків цукрових.

  •  широкий спектр контрольованих видів бур’янів;
  •  знищує «проблемні» бур’яни, а саме: лобода (види) у фазі сім’ядоль (2-3 листки), бур’яни родини хрестоцвітих, щириці тощо;
  •  відсутнє обмеження щодо фаз розвитку культури;
  •  містить поверхнево-активні речовини, що значно покращує гербіцидні властивості;
  •  зручна у використанні препаративна форма;
  •  поєднується з більшістю препаратів, що застосовуються у посівах буряків цукрових;
  •  безпечність та рентабельність у використанні.

Діюча речовина. Десмедіфам, 71 г/л + фенмедіфам, 91 г/л + етофумезат, 112 г/л.

Препаративна форма. Концентрат, що емульгується.

Хімічна група. Фенілкарбамати — десмедифам, фенмедифам; бензофурани — етофумезат.

Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки, враховуючи фазу розвитку культури.

Механізм дії. Системна дія. Вдало підібрана композиція трьох діючих речовин дозволяє завдати нищівного удару по фізіологічних процесах, які відбуваються в бур’янах, що призводить до їх загибелі.

Спектр дії.

Чутливі бур’яни: амброзія полинолиста, бородавник звичайний, вероніка (види), воловик лікарський, волошка синя, галінсога дрібноквіткова, гірчак звичайний, гірчиця польова, кропива глуха, грицики звичайні, дурман звичайний, жабрій звичайний, жовтозілля звичайне, зірочник середній, королиця звичайна, кропива жалка, курай руський, курячі очка польові, лутига розлога, мак дикий, незабудка польова, паслін чорний, підмаренник чіпкий, портулак городній, проліска однорічна, редька дика, рутка лікарська, талабан польовий, фіалка польова, лобода (види), щириця (види).

Середньочутливі бур’яни: петрушка собача, ромашка звичайна, падалиця соняшнику.

Малочутливі бур’яни: просо куряче, лисохвіст мишачохвостиковий, метлюг звичайний, мітлиця однорічна, мишій зелений, пирій повзучий, росичка кров’яна, гумай, свинорий, сорго алепське (з насіння).

Культура Спектр дії Норми витрати препара ту, л/га Спосіб і строки застосування
Буряк цукровий   Однорічні дводольні та деякі злакові  бур’яни 1,0 Обприскування посівів у фазі сім’ядолей бур`янів
1,2-1,5 Обприскування посівів у фазі 2-4 листків бур`янів
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:
Буряки кормові, столові   Однорічні дводольні та деякі злакові 1,0-1,2 Обприскування у фазі сім’ядолей  бур’янів, наступні обробки проводити з інтервалом 5 -7 днів

Максимальна кількість обробок — 3.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину — 200-250 л/га.

Рекомендується проводити до трьох обробок для контролю послідовних хвиль сходів бур’янів. Перше обприскування проводиться у фазі сім’ядолей бур’янів, другу та третю обробку доцільно проводити також в цій же фазі. Обробка в більш пізні строки потребує збільшення норми витрати препарату. Сумарна максимальна норма за вегетаційний період не повинна перевищувати 3,5 л/га. Інтервал між обробками 5-7 днів, в залежності від строків появи нової хвилі бур’янів та погодних умов.

Обробку проводити лише свіжоприготовленим робочим розчином.

Обприскування рослин мокрих від роси та опадів, а також застосування препарату протягом 6 годин після випадання опадів знижують ефективність дії гербіциду. Проводити обробку недоцільно при небезпеці нічних заморозків, а також на хворих і ослаблених посівах.

Не рекомендується використовувати в бакових сумішах з протизлаковими гербіцидами на відповідних культурах. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 2 діб.

Не рекомендується застосовувати препарат при температурі повітря вище 25°С.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).

Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки.

Упаковка. 5 л.

 

+38 (068) 333-00-20
+38 (050) 500-33-86
факс: (057) 705-34-98
agrotechnology21@gmail.com